Firefox Beta

65.0

3.0

3

Piyasaya çıkmadan önce Android için Firefox'ta yeni şeyler deneyin

131.1k

Bu uygulamayı oyla

Ünlü Mozilla Internet tarayıcısının bir versiyonu olan Firefox Beta herkesten önce bu araçta yapılan değişiklikleri ilk elden görmenizi sağlar. Zaman zaman bazı dengesiz değişikliklerle karşılaşmak anlamına gelse de, bu uygulama bu tarayıcının gelişimine katkıda bulunmak isteyenleri amaçlamıştır.

Kısaca, Firefox Beta, Firefox'un normal versiyonu çıkmadan size güvenliğe, performansa ve uyarlama iyileştirmelerine erişim imkanı verir. Herkesten önce yeni özelliklerden faydalanabilirsiniz ve uygulamanın herhangi önemli bir açıdan iyileştirmesine katkıda bulunabilir, nihai olarak da şirketin ilerlemesine ve gelişmesine yardım edebilirsiniz.

Bu uygulama gelecekte eklenebilecek bazı özellikleri dışında tamamen tarayıcının normal versiyonuna benzemektedir. Favori websitelerinizi kaydedebilir, en çok ziyaret ettiğiniz sitelere kısayollar oluşturabilir, linklerini sosyal ağlarda paylaşabilir ve eklentileri kolayca senkronize edebilirsiniz. Firefox kullanabilir ve sadece onu kullanarak gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.
Uptodown X